Samenstelling van het bestuur

Wilt u contact opnemen met het bestuur van onze vereniging? Dan kunt u een mail sturen naar ons algemene e-mailadres (secretariaat@dorpsbelangensiddeburen.nl).

Wilt u contact opnemen met één van onze bestuursleden? Neem dan contact op via onderstaande e-mail adressen.

NaamFunctieE-mail adres
Nico Marinus   Voorzitter  voorzitter@dorpsbelangensiddeburen.nl
Jolanda HuismanSecretarissecretariaat@dorpsbelangensiddeburen.nl
Karin HofmanPenningmeester penningmeester@dorpsbelangensiddeburen.nl
Martine EntjesBestuurslid &
Ledenadministratie
martine@dorpsbelangensiddeburen.nl
Hans BulthuisBestuurslid &
Hoofd activiteiten
hans@dorpsbelangensiddeburen.nl
Greet Ter LaanBestuurslid &
Leefbaarheid en steunpunt MFC
greet@dorpsbelangensiddeburen.nl
Kees KemperBestuurslid &
Aardbevingsproblematiek
kees@dorspbelangensiddeburen.nl
Joey BruinsmaBestuurslid & Activiteitenjoey@dorspbelangensiddeburen.nl
Patries van de KampBestuurslid &
Energietransitie en Windmolens
patries@dorpsbelangensiddeburen.nl

Close