Samenstelling van het bestuur

Wilt u contact opnemen met het bestuur van onze vereniging? Dan kunt u een mail sturen naar ons algemene e-mailadres (info@dorpsbelangensiddeburen.nl).

Wilt u contact opnemen met één van onze bestuursleden? Neem dan contact op via onderstaande e-mail adressen.

NaamFunctieE-mail adres
Nico Marinus   Voorzitter a .i. nico@dorpsbelangensiddeburen.nl
Jolanda HuismanSecretaris a.i. jolanda@dorpsbelangensiddeburen.nl
Karin HofmanPenningmeester karin@dorpsbelangensiddeburen.nl
Martine EntjesBestuurslid &
Ledenadministratie
martine@dorpsbelangensiddeburen.nl
Hans BulthuisBestuurslid &
Hoofd activiteiten
hans@dorpsbelangensiddeburen.nl
Greet Ter LaanBestuurslid a.i. &
Coördinator steunpunt
greet@dorpsbelangensiddeburen.nl
Kees KemperBestuurslid a.i. &
Coördinator aarbevingsproblematiek
kees@dorspbelangensiddeburen.nl
    

Close