Categorieën
Geen categorie

Samenstelling van het bestuur

Wilt u contact opnemen met het bestuur van onze vereniging? Dan kunt u een mail sturen naar ons algemene e-mailadres (info@dorpsbelangensiddeburen.nl).

Wilt u contact opnemen met één van onze bestuursleden? Neem dan contact op via onderstaande mail-adressen.

Henk Kuper

Voorzitter
E-mail : henk@dorpsbelangensiddeburen.nl

Nico Marinus

Vice-Voorzitter

Bestuurslid
E-mail: nico@dorpsbelangensiddeburen.nl

Marjan Bisschop

Secretaris
E-mail: marjan@dorpsbelangensiddeburen.nl

Karin Hofman

Penningmeester
E-mail: karin@dorpsbelangensiddeburen.nl

Martine Entjes

Bestuurslid en ledenadministratie
E-mail: martine@dorpsbelangensiddeburen.nl

Hans Bult

Bestuurslid

E-mail:hans@dorpsbelangensiddeburen.nl


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *